*  שם מלא:
*  טלפון:
*  מהות הפנייה:

*  קוד זיהוי Capcha
 
 
 

הרצאות של ד''ר קישון רפי

 
 

 ד"ר רפי קישון הוא מרצה מנוסה ומבוקש. הוא מופיע באופן קבוע בתקשורת הישראלית כבר 22 שנים. הוא מרצה מוערך שמופיע לפני מגוון רב-גוני של קהלים. ד"ר רפי קישון יוצר קשר מידי, חם אינטימי והומוריסטי עם הקהל שלו, אשר מרבה לצחוק בהופעותיו. הוא יודע לעמוד היטב מול מצלמות ומול קהל וניכר שהוא אוהב את העבודה הזאת. 


הרצאות:

 

1. ההומור של אפרים קישון - העולה שירד לחיינו:

 אפרים קישון היוצר הגאון והאדם הפרטי – סיפור חייו ויצירתו המופלא של אפרים קישון, כפי שמסופר על ידי בנו הבכור ד"ר רפי קישון. הרצאה שהיא בעצם מופע בידור. ההרצאה כוללת סיפורים מענינים ומרגשים ואנקדוטות משעשעות, שחלקם אף לא ידועים לציבור. כמו כן קטעים נבחרים ומצחיקים מסרטיו המופלאים של קישון ומסיפוריו.


הרצאה מעניינת מרגשת ומצחיקה  מלווה בקטעים מסרטיו וסיפוריו המופלאים.


2. הקולנוע והסרטים של אפרים קישון:

סיפורם המופלא של סרטיו האיקוניים של קישון: סאלח שבתי, ארבינקא, תעלת-בלאומילך, השוטר אזולאי. 

ד"ר רפי קישון בנו הבכור של אפרים קישון שנכח בעת צילומי הסרטים ואף השתתף באחד מהם מספר בכישרון רב ובצורה מרתקת על הדרך שעבר אביו מצילום סרטי משפחה ב 8 מ"מ ועד הזכייה בגלובוס הזהב והמועמדות לאוסקר.

בסרט יוקרנו לא רק קטעים משעשעים מסרטיו האהובים אלה קטעים פרטיים מהאוסף האישי של קישון שלא פורסמו מעולם.


3. אפשרות נוספת ומיוחדת:

ביקור בביתו של קישון בתל-אביב – בארכיון/מוזאון קישון, כולל הרצאה וקטעי הסרטים.

 

4. הרצאה ליום השואה:

העולה שירד לחיינו - הרצאתו של ד"ר רפי קישון על אביו - סיפורו המופלא של פליט השואה מהונגריה, פרנץ הופמן שהפך בישראל לאפרים קישון. בעזרת יצירותיו על ישראל, קולטת העלייה ואנשיה המגוונים, חזר קישון לאירופה ככובש ומנצח. הוא נלחם והגן על מדינת ישראל הצעירה הנאבקת על קיומה מול גלי האנטישמיות ושנאת ישראל. סיפורו מהווה סמל לתקומת העם היהודי בארצו.


הרצאה מיוחדת ליום השואה, מעניינת מרגשת ואף מצחיקה - בליווי תמונות סרטונים וקטעי קריאה.

  

5. חיות וחיוכים - הומור וטרינרי:

ד"ר רפי קישון הוטרינר הידוע, מספר סיפורים משעשעים ומרגשים שאסף במשך שנים רבות של טיפול בבעלי חיים במרפאה ובהופעותיו בתקשורת. מומלץ לכל אוהבי החיות והטבע - ומי בעצם לא כזה. בליווי סרטונים מעניינים חלקם אף משעשעים מאוד.

 

6. סיפורה המרתק של האבולוציה האנושית:

מוצא האדם מהקוף - האומנם? ואולי מוצא האדם הוא מהצנונית. האם האדם הוא עוד חיה מני רבות? – חשיפת השורשים החיתיים באדם - איך זה משפיע על חיינו ובריאותינו ותזונתינו, איך סיפורי התנך והפילוסופייה היהודית מתאימים ומשתלבים עם מדע האבולוציה, מעניין ומאתגר.

 

7. פוליטיקה על פי קישון - פוליטיקה דת ואמונה:

בהרצאה הכסחיסטית הזאת פורש ד"ר רפי קישון (וטרינר, איש תקשורת ופילוסוף של אבולוציה) את משנתו הפוליטית היחודית והמקורית כשהיא מתובלת בסיפורים ולקחים משנים רבות של חיים ושיחות עם אביו אפרים קישון שהיה בעל דעות מקוריות משלו בתחום.


הרצאה פרובוקטיבית מעוררת מחשבות ומאתגרת - לא פוליטיקלי-קורקט ולא בטיח. 

 

8. הרצאה לבנה:

שילוב חומרים מכל ההרצאות - מרכז הכובד של ההרצאה לפי דרישה או לפי הזרימה עם הקהל.

 

להזמנות: ד"ר רפי קישון, נייד: 054-7475599 , כתובת מייל: rafi@kishon.com

  כל הזכויות שמורות ®

 

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר