*  שם מלא:
*  טלפון:
*  מהות הפנייה:

*  קוד זיהוי Capcha
 
 
 

צוות המרפאה

 
 

מחפשים וטרינר בתל אביב?


הגורם החשוב ביותר בנתינת טיפול מהשורה הראשונה הוא הצוות הרפואי. הצוות המסור, האדיב והקשוב שלנו מחויב לתת לך ולחיה שלך את הטיפול המעולה והמעודכן ביותר שתוכל למצוא.


לווטרינרים שלנו השכלה נרחבת וכישורים רפואיים מתקדמים. אנחנו יודעים לשאול את השאלות הנכונות ולהקשיב לתשובות שלך. אנו מקפידים להתעדכן בחידושים האחרונים וללמוד כל דבר היכול לעזור לנו לאבחן בצורה נכונה ועדינה, עם מינימום הוצאות לבעלים ומינימום אי נוחות לחיה.

וטרינר בתל אביב -ד"ר רפי קישון

ד"ר רפי קישון
למד וטרינריה באוניברסיטת יוסטוס-ליביג בגרמניה, כולל מחקר ועבודת דוקטורט בפרמקולוגיה וטרינרית יישומית באוניברסיטת היידלברג.
עבד בגרמניה במרפאה גדולה לחיות מחמד וצבר ניסיון בינלאומי רב. בארץ, ב-3 השנים הראשונות, עבד עם טובי הווטרינרים, ובשנת 1992 פתח את המרפאה ברמת אביב.
אבא גאה לשלושה ילדים: אייל, ערן וגאיה.


בבית: החתולה לילה ודגי גמבוזיה באקווריום. מתגעגע לכלבתו שנופי, שהגיעה לשיבה טובה בגיל 18.5.


ד"ר קישון פועל רבות גם בתקשורת בתחום ההסברה בנושא בעלי החיים, להעלאת המודעות להגנה על זכויות החיות ועל רווחתן, ועובד בשיתוף פעולה עם העמותות השונות הפועלות בתחום.


כתב את הספרים "כלבים: גידול, טיפול, אהבה" - ספרון מעשי לבעלי כלבים או לכאלה שבדרך, ואת "אנשים על ארבע" - ספר זואולוגי הומוריסטי המשווה אנשים לחיות. מנהל פורום חיות מחמד ב-ynet, ומשתתף קבוע בתכניות אקטואליה שונות ברדיו ובטלוויזיה.וטרינר בתל אביב - ד"ר מיכל שוורץ

ד"ר מיכל שוורץ
בעלת תואר שני בהצטיינות, ובוגרת ביה"ס לרפואה וטרינרית באוניברסיטה העברית. תחומי התעניינות עיקריים: כירורגיה, רפואה פנימית ועור של כלבים, חתולים, חיות אקזוטיות, יונקים וציפורים; רפואת מעבדה, ציטולוגיה.

עוסקת בגידול ובאילוף של כלבים מגזעים גדולים זה זמן רב. מגדלת את אוריאו, כלבת הלנדסיר (Landseer E.C.T) ושתי חתולות, תיקי ומישי.וטרינר בתל אביב -ד"ר שרונה ניסן

ד"ר שרונה ניסן
בעלת תואר ראשון בביולוגיה בהצטיינות באוניברסיטת בר אילן, למדה וטרינריה בביה"ס לרפואה וטרינרית ע"ש קורט. לאחר לימודיה עבדה בצער בעלי חיים ברחובות. לפני זמן מה אימצה כלבון חדש מצער בעלי חיים רמת גן.

אימא לשלושה ילדים מדהימים: יותם, אופק ונטע.
תחומי התעניינות עיקריים: רפואה פנימית, ובמיוחד אנדוקרינולוגיה של כלבים וחתולים.


הסייעות הווטרינריות שלנו נבחרו בקפידה והינן חלק חיוני בצוות. הן נבחרו בגלל יכולתן לתקשר עם לקוחות, יכולת טכנית גבוהה וגישה מעולה לחיות.

 

מולי רוזנברג - מנהלת המרפאה. אסיסטנטית מדופלמת עם ניסיון רב שנים, נולדה ולמדה בארה"ב. עשתה עלייה לארץ לפני שמונה שנים.
מולי גדלה בבית מלא חיות עם אבא וטרינר של חיות גדולות, והיא יודעת היטב את העבודה עוד מהבית. למדה טכנאות וטרינרית בקולג' בארה"ב.

לפני שנה וחצי אימצה מולי גורת צ'יוואווה מצער בעלי חיים, ג'ונו, שעמדה לפני המתה בגלל בעיות תוקפנות. היום היא כלבה רגועה ומאושרת.לינור מנדל - אסיסטנטית מוכשרת ומיומנת מאוד, אוהבת חיות מכל הסוגים והמינים. נמצאת במרפאה כבר מגיל 12 ומגדלת בבית שתי כלבות קטנות - טופי וטרייני, ואת כלב הרוטוויילר העדין מאלט. כמו כן, יש לה 3 חתולים מפונקים ביותר.


רוני לוין- אסיסטנטית וטרינר רוני לוין - אסיסטנטית. סיימה לימודי סיעוד וטרינרי באוניברסיטה העברית, והינה סטודנטית למדעי בעלי החיים בפקולטה לחקלאות ברחובות. בבית יש לה שלוש חתולות: סיידר, בילבי וינשופית, שאימצה מהמרפאה כשהיא משותקת בחלק גופה האחורי, היום היא הולכת ומטפסת. כמו כן, כלבת פינצ'ר נהדרת - לאקי.


עדי קוראל - אסיסטנטית וטרינר דניאלה שוברס - אסיסטנטית, חולמת להיות וטרינרית יום אחד. בעלת ידע נרחב ביותר בכל הקשור לחיות ולווטרינריה. מנהלת את הדף שלנו בפייסבוק. הכלב שלה צ'אנס הוא טרייר בן 12 שנים והוא המלך של בת ים.


שרק החתול שרק החתול - עצום בגודלו, מולך ביד רמה על המרפאה וסביבתה, דברן בלתי נלאה ושואב אבק רב עוצמה.

 אנו גאים מאוד בצוות שלנו. הצוות המנוסה והמאומן יעשה הכול על מנת לוודא שתקבלו את כל המידע שתצטרכו, וכדי לתת לחיה שלכם את הטיפול הטוב ביותר שהיא זקוקה לו.