*  שם מלא:
*  טלפון:
*  מהות הפנייה:

*  קוד זיהוי Capcha
 
 
 

מרפאה וטרינרית

 
 

מרפאה וטרינרית - תחומי התמחות וציוד


שירותי מעבדה

זוהי מחלקת הבילוש המיקרוסקופי במרפאה. המעבדה מצוידת במיקרוסקופ, בצנטריפוגה ובציוד מעבדה ציטולוגי מתקדם, המיועד לבדיקות מעבדה שונות.


אמצעים אלו, יחד עם ידע וניסיון רב, מאפשרים סקר מיידי של רקמות, דם ונוזלי גוף אחרים, חיידקים, נגיפים, פטריות ופרזיטים שונים בגוף. במידת הצורך אנו שולחים דגימות למעבדות הטובות בארץ ובתחומן:

  • מדיקל סנטר – חטיבה וטרינרית
  • פתו-ווט – מעבדה פתולוגית-וטרינרית
  • מעבדות המכון הווטרינרי הראשי
  • מעבדת קרניאלי
מרפאה וטרינרית

מרפאה וטרינרית-בדיקות מעבדה

מרפאה וטרינרית - יחידת אולטראסאונד משוכללת Esoaote 240 Parusמרפאה וטרינרית - הדמיה
רנטגן דיגיטלי:
מה היה עושה סופרמן בלי ראיית רנטגן? גם וטרינר לא יכול להסתדר בלעדיה. מכשיר רנטגן Philips הינו מכשיר מתקדם, אשר חושף את החיה לקרינה הנמוכה ביותר האפשרית, לזמן קצר ביותר. המכשיר מחובר ליחידת פענוח דיגיטלית חדשה CR-TECH, המאפשרת קבלת תמונה ללא צורך בפילם ארכאי, וכך מתאפשרים עיבוד מעולה של התמונה ו-ויזואליזציה של פרטים קטנים ביותר שמירה, איפסון ושינוע דיגיטליים.


בצילום רנטגן אנו יכולים לראות בדיוק רב את חלקי השלד השונים, לבדוק גודל, צורה ומיקום של איברים פנימיים, וכן למצוא גופים זרים וחסימות בדרכי העיכול ובדרכי השתן.

מרפאה וטרינרית - וידאו סקופמרפאה וטרינרית - וידיאו אוטוסקופ
מכשיר חדש מתקדם ומקצועי שנרכש על מנת לשפר את יכולותינו. וידאו אוטוסקופ מאפשר להסתכל במעמקי האוזן בהגדלה איכותית ובעוצמה רבה. התמונה פרושה לעינינו במסך גדול ומאפשרת אבחנה טובה יותר. איתו אנו יכולים גם לבחון לקויות בעור בצורה יסודית ביותר, ולהראות לכם את הבעיה בצורה ישירה.

וידאו סקופמצלמת מיקרוסקופ
הוספנו מצלמה המעבירה את התמונה למסך מחשב בתמונת וידאו או בתמונה יחידה, וכך ניתן להראות לכם את הבעיה וגם לשמור לשימוש עתידי.  

יחידת אולטראסאונד משוכללת Esoaote 240 Parusאולטראסאונד
יחידת אולטראסאונד משוכללת Esoaote 240 Parus - עם מכשיר אולטראסאונד ניתן להציץ פנימה לתוך הגוף ולראות דברים שצילום רנטגן לא יכול להראות לנו: הריון על שלביו השונים, דלקת ברחם, פרוסטטה מוגדלת בזכרים, אבנים בדרכי השתן, גידולים שונים וחלקי הלב השונים.


ניתן לבדוק את מרקם האיברים השונים, לראות את פנים שלפוחית השתן, כיס המרה, המעיים, כליות ועוד.

מרפאה וטרינרית - יחידת אולטראסאונד משוכללת Esoaote 240 Parusמרפאה וטרינרית - שירותי כירורגיה
הציוד שלנו מאפשר ביצוע כירורגיה ברמה גבוהה וכולל: שולחן ניתוחים מיוחד רב תכליתי מתכוונן, חימום המנותח בזמן הניתוח, כלי ניתוח מהאיכות הגבוהה ביותר, אלקטרוקאוטר חדיש, אוטוקלאב וכן כלי ניתוח וטיפול ייחודיים - ממכשירים לטיפול במקור של תוכי ועד מקדח מיוחד לניתוחים אורתופדיים.


אנו מבצעים את כל סוגי הניתוחים ובשעת הצורך מזמינים מומחה מהדרגה הראשונה לביצוע ניתוחים ייחודיים.


החיות מתאוששות במהירות רבה וברוב המוחלט של המקרים חוזרות לביתן באותו היום.

בזמן הניתוח חשוב ביותר לעקוב אחרי הסימנים החיוניים של החיה המורדמת:
מוניטור Mindray-MEC 1200 - משגוח משוכלל וחדיש ביותר המאפשר מעקב רצוף בזמן אמיתי של סימנים, כמו קצב נשימה, רווית חמצן, דופק, אק"ג, לחץ דם וטמפרטורה. המכשיר מתריע על כל שינוי חריג בפרמטרים הנמדדים. מכשיר זה הופך את ההרדמה לבטוחה ולמדויקת ביותר.
מוניטור Mindray-MEC 1200

מרפאה וטרינרית - טיפולי שיניים לכלבים